DARJA SUPIKOVÁ
Mé jméno je Darja Supiková,
mám osmnáct let a moji celoživotní zábavou je objevovat a zkoušet nové věci a vše brát jako velkou hru. Tahle zábava mi přinesla mnoho zážitků, ale někdy také zkomplikovala život řadou překážek. Ty jsem se nebála překonávat a díky tomu jsem byla mnohokrát úspěšná. Mým největším úspěchem je získání bronzové medaile na Mistrovství České republiky ve vzpírání juniorek do 17 let a také to, že jsem se přestala dívat dozadu, z chyb se učím a tím se každý den posouvám vpřed.
Velkou část mého života věnuji sportu a vždy jsem chtěla tak nějak umět všechno. Tancovala jsem od svých deseti let, mnoho mi to přineslo, ale nebylo tam to všechno, co jsem chtěla.
A crossfit?
Tam to všechno mám. Myslím si, že největší umění je být všestranný - vzpírat, běhat, plavat, mít u toho správnou techniku, s lehkostí zvládnout jakýkoliv trénink jak kondiční, crossfitový, silový, tak i ten s mými klienty. Každý den je nová zkouška, a to je přesně to, co mě baví. Snažím se předávat lidem to, co jsem se naučila já, ale také zároveň vyvarovat se mých chyb.
Partneři
Číslo účtu: 2900878811/2010, FIO Banka a.s.
Copyright © 2017, všechna práva jsou vyhrazená FitFactory Třinec.