START
Start je nejoblíbenější a historicky nejstarší program v FFT. Probíhá již 7 let a prošlo jím více než 800 lidí z Třince a okolí. Je to ideální nástroj k tomu, abyste se seznámili s prostředím a stylem cvičení FFT. Znalosti získané pod vedením lektorů StrongFirst a hlavních trenérů FFT si s sebou vezmete dále do života a budou Vám užitečné v jakékoliv další aktivitě, které se rozhodnete v životě věnovat.
Kurz začíná pomalu a s přibývajícími lekcemi se zvyšuje jeho náročnost. Nejdříve se seznámíte se svým tělem a naučíte se správně dýchat. Poté Vás naučíme správně zapojovat a aktivovat hlavní stabilizátory a procvičíme si izometrické pozice výdrží. Poté přejdeme k technikám dynamickým. A nakonec přidáme intenzitu a kondiční cvičení.
DEFINICE KURZU
Základy pohybu a technik cvičení s vlastním tělem.
V programu Start se naučíte techniku základních cviků, správné dýchání, zpevňování a zapojení svalstva stabilizačního systému při cvičení.
Pohybový program veden zkušenými trenéry s dlouhou praxí a mezinárodní certifikací.
Je ideální pro ty z Vás, kteří chtějí začít se cvičením, potřebují se rozhýbat po delší pauze, či mají zájem začít pěkně pomalu a od začátku.
Připraví Vás na pokročilé hodiny Kondičního tréninku FFT.
Program Start má 8 lekcí.
Cena kurzu je 990 Kč.
POHYBOVÝ PROGRAM DÁLE OBSAHUJE
osobní konzultace s trenérem a doporučení k dalším aktivitám
dobrovolné „domácí úkoly“ na víkend
závěrečné testy
Trenéři
Partneři
Číslo účtu: 2900878811/2010, FIO Banka a.s.
Copyright © 2017, všechna práva jsou vyhrazená FitFactory Třinec.