FILOZOFIE
Rádi bychom Vám představili náš gym. Prosím vstupte.
Jsme tady proto, abychom Vás naučili správně dýchat, správně se hýbat, aby vaše tělo neovládalo Vás, ale Vy ho. Jsme tady proto, abychom odstranili pár mylných představ o světě fitness.
Za vstupními dveřmi se objeví prostor plný nových informací, kurzů a lekcí vedených zkušenými trenéry, kteří dohlížejí na každý Váš pohyb, prostor plný nových přátel a úsměvů.
Musíte projít „šedým sálem“ kolem pokročilých lekcí, které už vypadají náročněji a intenzivněji, ale lidé, kteří je navštěvují, většinou prošli několika měsíčním školením, mají od nás doma jeden či dva certifikáty a ví co dělají a proč to dělají.
Podaří-li se Vám to a úspěšně dorazíte až do patra – dostanete se do dimenze výukových programů, které Vám budeme propisovat do Vaší nervosvalové soustavy tak dlouho, dokud si je neosvojíte natolik, abyste je mohli sami učit.
Ano, snažíme se nejen Vás dostat do kondice, ale také Vám trochu vysvětlit proč a jak se co dělá a pomoct Vám odstranit malé pohybové neduhy, které všichni máme.
Rádi Vás u nás přivítáme, rádi odpovíme na všechny otázky ... v rámci vstupního balíčku pro nováčky je kromě cvičení také možnost konzultací a komunikace s námi, trenéry.
Chceme, aby každý, kdo u nás začne cvičit, měl tu možnost mít svého osobního „pohybového“ poradce, se kterým může probírat vše od techniky dřepu až po systém tréninkové připravy v hokeji nebo squashi.
Těšíme se na Vás ...
Fit Factory team
Trenéři
Partneři
Číslo účtu: 2901929131/2010, FIO Banka a.s.
Copyright © 2020, všechna práva jsou vyhrazená FitFactory Třinec.