PATRIK ČAVOJ
Jmenuji se Patrik Čavoj a celý život se snažím objevovat možnosti tohoto života. Někdo by řekl, že si prostě rád komplikuji život, ale já to raději nazývám tvořivostí.
Již jako předškolák jsem našel zálibu v pohybu a sportu. Celé dny jsem trávil s přáteli vymýšlením nových her. A když kamarádi zrovna neměli čas, vymýšlel jsem hry a výzvy prostě jen sám pro sebe.
Po hokejových létech, které těsně nevedly do NHL, jsem se vydal na školy bojovat o diplomy a tituly. Tuto hru jsem také nedohrál, protože jsem velice tvořivě někde u konce studia vycestoval do zahraničí (studijní pobyt v Německu) a nějak jsem se prostě zapomněl vrátit zpátky domů.
Na cestách, které plnily mé sny (byl jsem 2 roky v Africe, z toho polovinu jako dobrovolník pracující na rozvojových projektech), jsem zažil úžasná dobrodružství a potkal nezapomenutelné lidi.
Po 5 letech v zahraničí jsem chtěl začít novou etapu života. Vrátil jsem se zpět domů. Vrátil jsem se zpět ke sportu (ten jsem nikdy opravdu neopustil).
Založil jsem netradiční tělocvičnu Fit Factory Třinec, kde tvořím pohybové systémy, trénuji a žiji. Pracuji s klienty všech věkových kategorií a na všech úrovních fyzické kondice. Z klientů se stávají postupem času přátelé a z tělocvičny se stal domov.
Miluji svůj život a snažím se jej žít tak, aby byl plný inspirace a krásných chvil.
Partneři
Číslo účtu: 2901929131/2010, FIO Banka a.s.
Copyright © 2020, všechna práva jsou vyhrazená FitFactory Třinec.